Fyzika na počítačích 9. ročník - ZŠ

Zpět
špatný
dobrý, ale ...

Popis: Tato metodická příručka se skládá z podrobně připravených vyučovacích hodin, které lze využít při individuální práci žáků v počítačové učebně nebo v kmenové třídě, pokud je vybavena počítači nebo tablety, na kterých jsou nainstalovány potřebné programy. Každá zpracovaná hodina obsahuje podrobný přehledný návod pro žáky, které programy či které jejich části si mají postupně při procvičování učiva spouštět. Každá hodina je zpracována ve třech úrovních: úroveň A – žák se speciálními vzdělávacími potřebami nebo s výukovými problémy, úroveň B – běžný žák, úroveň C – nadaný žák. Příručka je v závěru doplněna metodickými poznámkami k využitým počítačovým výukovým programům.


Diskuse

přidat komentář

* Reagovat | Vlastimil Žák | (01.12.2016 02:34 - nepřečtený)

Fakt jo? A co takhle přehodit ABC na CBA? Nebylo by to lepší? Nebo to tak v praxi není? Neznám firmu, ale ani vejšku, kde je nejlepší hodnocen C a nejhorší A. Prosím, neblbněte děcka. Mně už by to mělo bejt jedno, protože si užívám od srpna důchodu, ale když narazím na takovýhle rádoby vstřícný přístupy, tak se vosypu. Opravdu si myslíte, že děckám pomáháte? Omyl, VELKÝ VÁŠ OMYL! Vy těm děckám tímto přístupem STRAŠNĚ ŠKODÍTE. Myslíte si, že až dospějí, tak je někdo bude držet za ručičku a říkat tam jo a tam ne?
Rád si přečtu Vaši odpověď. A určitě se ozvěte. Přímo po tom lačním.
Zdraví Vlastimil Žák, Litomyšl
mail: vlastimilzak@atlas.cz

* Reagovat | Vlastimil Žák | (01.12.2016 02:42 - nepřečtený)

Ještě dodávám, že si Vaší práce vážím, stálo to jistě mnoho sil a bylo třeba spousta vynalézavostí. Ale to nic nemění na vyznění mého předchozího příspěvku. Myslím, že je děsná škoda, že když už tohle martyrium podstoupíte, tak je Vámi očekávaný výsledek velmi nejistý. A to je škoda.


*Přidat komentář

Učitel: Eva TrávníčkováVíce 

Předmět: Fyzika
Ročník: 9. ročník ZŠ

Autor: Eva Trávníčková
Typ dokumentu: Učebný materiál
Vytvořené dne: 05.08.2012 14:28
Formát souboru:
Velikost: 732 kB

Licence:

Jazyk: Čeština Čeština

  Podrobně  

Historie dokumentu

Od tohoto autora

Související dokumenty

Podobné dokumenty